Sevdiğiniz bir kimsenin size gerçek aşk ile yaklaşması, sizden etkilenerek ilgi duyması amaçlıdır. Bu yönde çok etkili olan uygulamalardır. Bunun dışında okumalar sayesinde yapılan çalışmaları bulunur. Dilerseniz aşağıda yer alan tesirli aşk dualarından olan kerimesini okuma yapabilirsiniz. Duası:

Allâhümme innî es’elüke biennî eşhedü enneke entellâhu lâ ilâhe illâ ente’l-ehadü’s-samedü’l-lezî lem yelid velem yûled ve lem yekûn lehû küfüven ehad.Bu esmâi celilenin başka kullanma metodu ile birlikte ve uygulama metodunun keyfiyeti beyitlerden okunan lâfızları okuması gerekir. Bu beyitlerden on bir beyit zikredilmiş, tevekkül etmiş, istenmiş olan, istenilen, arzu edileni elde etmek üzere.

Sonra şöyle der:
Berhetîhin (2) kerîrin (2) tetlîhin (2) tûrânin (2) mez-celin (2) be’zcelin (2) terkabin (2) berheşin (2) galmeşin (2) hûtîrin (2) kalnehûdin (2) berşânin (2) kezhîrin (2) nemuşel-hin (2) berheyûla (2) beşkeylehin (2) kazmezin (2) enga-lelîtin (2) kaberâtin (2) gayâhâ (2) keydehûlâ (2) şemhâhirin (2) şemhâhîrin (2) şemhâhirin (2)

Bir önceki yazımız olan Yozgattaki Sevgi Duası Yapan Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...