Esenyurt günümüz Türkiye’sinde kalkınmanın yeni adreslerinden biri konumunda. Tamamlanması planlanan birçok proje ile beraber bu güzel ilçe cazibe merkezi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yeni eğitim kurumları, parklar, kavşak ve köprüler, spor tesislerinin yanında 40 bine yakın modern konut yapılması hedefleniyor.

 

Bunun yanında kültür ve sanat merkezleri ile de Esenyurt ilçesi ön plana çıkıyor. Hep yeni modern konutların yapılıyor olması ilçeyi satılık daire konusunda doğal olarak zenginleştiriyor. Ve lükslükle doğanıon birleşmesi görünümü alıyor bu da büyük bir estetik olup evini mükemmel gösterecektir.

 

Esenyurt satılık daire fiyatları incelendiğinde fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor. Bunun nedeni eski konutlar olduğu kadar yepyeni modern konutların da yapılıyor olması. Esenyurt ev sahiplerinden birisi olmak isteyenler satılık Esenyurt ev fiyatlarına kolayca ulaşabilirler. Satılık daire ve evler konusunda ilçede büyük bir patlama yaşanması bekleniyor. Bu yüzden hayallerinizdeki eve sahip olmak istiyorsanız acele edin ve Esenyurt ta bir ev sahibi olun sizde mutlu olun …..

 

 

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...