Soğutmak için etkilidir. İki kişiyi birbirinden soğutmak uzak tutmak için hazırlanan uygulamalardır. Dualarından birine aşağıda yer verebiliriz. Denenmiştir.
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme ya latif (yedi kere) ya Allah edrikni bi lutfikel hafiyyi ene muhtacün zelilün ve entel kaviyyül ganiyyün allahümme ya sebiül hisab ya şedidül ikab ya gafur ve ya rahim ve ya halikü külli şey in ya fatıris semevati vel ardi falikel habbi ven neva falikel isbahu ya veliyyül hasenat ya dafiüs seyyiat ya gafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel beliyyat ya nukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardi ves semevat (hacetini söyle) akdi haceti fiy hazihis saate ya ilahel evveline vel ahirin ya bediüs semevati vel ardine ya zel celali vel ikram ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi ecmain bi rahmetike ya samiüd dua ya erhamer rahimin bi hürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain ya Allah ya Allah ya Allah.

Psikolojik rahatsızlıkları olan bir kimsenin toplum içinde saygın bir kimse olmasını isterse, yirmi dört yaprak kâğıda her birine ayrı ayrı ismini yazarak kasemin isimlerinden Cumhur üzerine ittifakla birleştiği konuyu yazm, sonra da cumhur, toplum içinde hatırı sayılır olabilmen için yedi kez kasemi okuyun. Bu okumayı yaparken misk, amber ve miya saile ile buhurlayarak yapılmasında büyük fayda vardır. Bilhassa sarhoş ve uyuşturucu kötü alışkanlıkların müptelası olanları topluma kazandırmak için yirmi dört kez ayrı sayfalara ismini yazarak kasemi yedi kez okuyup topluma kazandırılır. Psikolojisi düzelir.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Etki Eden Aşk Duası Oku başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...