Sevdiğiniz kadın ya da erkeğin bir başkası tarafından çalınmaya çalışılması durumunda araya giren üçüncü şahsı pişman etmek için:
Bu üçüncü kişinin adı … günü yatsı namazından sonra bir taşın üzerine yazılarak hiç kurumayacak olan bir su birikintisinin ya da gölün içine atılır. Ardından … adet nohut tanesinin üzerine birer nokta koyup hepsi bir kesenin içine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan sonra Tebbet suresi okunup üflenir.
Sabah alaca karanlıkta namazdan önce üçüncü kişinin adı 7 kez zikredildikten sonra toprağa 7, havaya 7 kez daha zikredilip suya doğru üflenir.
Ertesi gün yatsı namazından sonra bir kağıdın üzerine .. küçük üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Ardından .. defa Allah Allah ya Allah … defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonra üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonra uygulanan durum… gün boyunca tekrarlanılır. …gün ise büyü yapılan kişi aklını yitirir..Bir kimse bu ismi beyaz kâğıt üzerine hurufu mukattaa olarak on bir defa ve isimlerin altına da bu ismi şerifin dörtlü vefkini yazıp etrafına hurufu mukatta’a olarak bu ismin harfleriyle çevir. Sonra bu kâğıda matlubun giydiği elbisenin bir parçası ile buhurladıktan sonra matlubun isminin harflerine bakarsın. Hangi unsurların harfi fazla ise tabiatına göre kullanırsın. Şayet ateş harfleri fazla ise kâğıdı ateşe atar, ya da ateş altına gömersin. Toprak harfleri fazla ise yazdığın kâğıdı matlubun eşiğine yere ya da bir mezara gömersin. Hava harfleri fazla ise yazdığını rüzgâra karşı havaya asar veya üzerinde taşırsın. Şayet su harfleri fazla gelirse yazdığını suyun altına gömer veya suyunu matlubuna içirirsin.

Bir önceki yazımız olan Ayrı Olduğum Kişiyi Getirme Celbi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...