Aşk büyüsü ilim sahibi kimseler tarafından hazırlandığında çok tesirli olur. Bu yüzden kişiye özel olarak yapılmalıdır. Bunu şöyle düşünürseniz daha rahat anlarsınız. Bir doktor her hastaya aynı ilacı yazmaz çünü bazı insanların ilaçlara verdikleri tepkiler farklı olur.

Sonra daha önce anlatmış olduğumuz kâlbin birinci (ilk) boşluğunun öyle gören gözü vardır ki; bu gözle insanlar çevrelerinde bulunan maddelerin, eşyaların ve bütün oluşumların durumlarım, harflerin gerçek yönlerini, taşımış oldukları gizlilikleri görür, anlar, kavramaya çalışırlar.

İlâhî azametin; kâlbe en büyük bağışı, güzel isimlerin gizli yön ve durumlarını yerleştirmiş olmasıdır. Cenab-ı Hak’ın kullarına olan dostluğu bununla anlaşılacağı. gibi, insanların kâlbine yerleştirilmiş Esmau’l-Hüsna’nm, İlâhî isimlerin, Allah’a, karşı olan ta’zim, saygı ve sevgi bağlarım yerine getirmek içindir. Yine insanlar Allahu Teâlâ’nm vermiş olduğu yüce lütuf ve ihsan ile çevresindeki yaratılanların (mahlukatm) gizliliklerini, esrarını, ancak bu kâlpteki İlâhî boşlukla keşfetmekte, müşahede etmektedirler. Bütün bunlar harici gözle değil, ancak kâlp gözüyle anlaşılır. Yalnız bu gözler arasındaki işlerde bazı açıklamalar vardır.

Bu yüzden bir medyumun da tıpkı bir doktor gibi hazırladığı aşk büyüsünün o kişiye uygun olup olmadığına karar vermesi gerekir. Aşk büyüleri hazırlanırken bir çok büyü malzemesinden faydalanılır. Örneğin bir ceylan derisi yada belli bitkisel büyü malzemeleri, özel mürekkepler, sabun, incir ve safran bunların başında gelir. Fakat daha burada saymakla bitiremeyeceğiz kadar sayıda büyü malzemesi vardır. Aşk acısı çekenlerin oldukça sık başvurdukları aşk büyüleri gerçekten bu sorunu yaşayan insanların en büyük çözüm yoludur. Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra en geç 14 gün içinde sevdiğiniz size büyük bir aşk ve sadakatle bağlanıyor. Bu uygulama sonunda sevdiğiniz asla sizi terk edemez bütün kalbiyle sizi sever sadece size bağlı kalır. İstenildiği durumda mesala artık o kişiyi ilgi duymuyorsanız bu büyüyü iptal ettirebilirsiniz. Bu sayede sizi seven kişi artık sizden vazgeçecektir. Aşk büyüleri sayesinde sevdiğinizin tüm kontrolü sizin elinizde olur. Bu sayede çok sayıda aşk acısı çeken insan bu acıdan sonsuza kadar kurtulmuş olur.

Bir önceki yazımız olan Dua faziletini kullanarak sevdiğini kendine bağlama duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...