Kişi veya kişileri birbirinden ayırmak için yazdığım bu tertip özellikle ümitsiz bir aşkın kurbanı olan kimseleri müptela oldukları tedavisiz aşklarının acılarını, ızdıraplarını azaltmak ve unutturmak maksadı ile yazıyorum.

Sevdiği kendisine yüz vermeyen veya sevdiği kimse istemediği halde zorla başkası ile evlendirilen ve bu suretle karşı tarafta çok tesiri yapan ve bazen intihara kadar götüren ümitsiz, çaresiz aşkları kalbinden silmek, unutturmak en azından imkan nispette hafifletmek için veriyorum.

Aşağıda yazılı duayı bir kağıda yazıp suda sildikten sonra .., .. veya .. kere okuduktan sonra bir hafta müddetle azar azar ve haberi olmadan içirilirse Cenab-ı Hakk’ın yardımıyla seven kimse kurtarılır.

Bu aynı dua nüsha gibi de yazılıp aşığın yastığına konursa tesir daha da artar.

Yazılacak dua:

Beşmahin da la hamu şeytaysün ya danü melhusü dey-musüne ya kevraaşin erayşetuhin lahune ya dehmusin Erhan erhîmin erhîmûne ya haysan muvameysu habunin menüne ya seyhusîmin zazayşin erkaşin dara aliyyun ya ahiyyen şe-rahiyyen edunayl esbaüte sabavetun ya dehmisan dehleylü ilahün meytatarun ya nûrun bevrekın er’îşin ergaşîşin lağ-sıınin lağşûne ya şibeyre şervi eşmehın eşga eşgûn ya me-lekûti malihın melhın melihan malhûn ya allâmü alimü er-gali ergî ergan ergûnin keznûnin şemha şemhîşa meşlamûn. İnnema emrühü iza erade şey’en en yekûle lehü künfeyekûn. Fesub

Bir önceki yazımız olan Aşık Etme Duası Yapan Kırıkkaleli Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...