İstenilen kişiyi size aşık ederek bağlamak için yapılır. Özel tılsımlar ile kişiye göre hazırlanır. Bu uygulamanın tutma oranları oldukça yüksektir. Ayrıca aşağıda yer verdiğimiz ayet-i kerime aşk ve sevgi konusunda müzdarip kimselerin … defa okuma yaparak niyetlerini gerçekleştirebilirler. Arapça okunuşu aşağıda yer almaktadır:
Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâ zel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün limâ yürîdü es’elüke bi nûri vechikellezî lâ mele erkâne arşike ve es’elüke bi kudratikelletî kadderte bihâ alâ halkıke ve bi rahmetikelletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıysü eğisnî yâ mügıysü eğisnî yâ mugıys*

Yine bir kimse yazılan bu Âyete’1-Kürsı ve İhlâs-ı Şerifi bir bayrağa takacak olursa Allah’ın izniyle o kimse asileri, düşmanları, kâfirleri yenilgiye uğratacağı gibi, bunu üzerinde taşıdığı takdirde de kendi düşmanlan ile karşılaştığı zamanda Cenab-ı Hak’ın izni keremi ile düşmanım yenmiş hezimete uğratmış olur. Bu sayılardan dördü, dört ile çarpacak olursa ki bu dörtler, dört ana unsuru ihtiva eder. Bunlar; ateş, hava, toprak ve sudur. Yine bu dördün içindeki dört unsur insandaki safra, balgam, kan ve karanlık duygulardır. İşte birbiriyle çarpılan bu dört ana unsurda mizaç (tabiat) kuvvet ve itidal (teenni) bulunur.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Duası Yapan Dürüst Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Categories: Genel

Leave a Reply


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Populer Medyumlar

Çok Etkili Kısmet...

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine ...

Mersinda Adanada ve...

  Bütçeye uygun ya da konumu iyi Satılık Bina ...

Huysuz, Geçimsiz Insanlar...

Huysuz geçimsiz es veya insanlar için her gün ...

Cennet Ehlinde Olmak...

Su duâyi yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse ...

Dargin Sevgililerin Eslerin...

Dargin eslerden biri içinden "Ya Mani" esmasini okursa ...